Areál a pronájem chaloupky

Minulý stav

 

Legenda:

V těsném sousedství Orlického rybníka a trati ČD Letohrad-Hanušovice máme svůj cvičák. Jak je jasné z přiloženého plánku, náš cvičák není ideální. Velká část zakoupeného pozemku byla podmočena vodou, proto jsme se rozhodli pro navážku terénu. Po nutných úpravách se podstatně zvětšuje použitelná plocha.

 

Současný stav

Legenda:

Seznámili jste se s minulým stavem, prohlédli jste si plánek jak to u nás vypadá dnes. Část území za Orlickým rybníkem má svoje neopakovatelné kouzlo, tak trochu mimo městský ruch. Zapůsobí svou krásou snad na každého, proto je naší snahou maximálně se přizpůsobit okolní přírodě.

Areál organizace je rozdělen malým potůčkem, který tak člení celkovou plochu na dvě části. Pohyb přes vodu usnadňují 2 lehké mostky spojující tak areál do jednoho kompaktního celku. Výcvik psů probíhá na krátce sestříhaném sportovním trávníku v dosahu pohledu jak z chaloupky, tak i z přilehlé komunikace přes neprostupné okrasné keře, ohraničující v této části areál a poskytující kolemjdoucím bezpečí před cvičícími psy.

upraveny cvičební plochy, přijďte k nám se svým psem pobejt. Uvidíte, je tady moc krásně a vám se u nás určitě bude moc líbit.

 

Chaloupka

Pro nás to po dlouhá léta byl jen mlhavý sen, skoro jenom vidina. Dnes je to skutečnost, 80m2 zastavěné plochy.

Jak už bylo řečeno, chaloupka u rybníka v louce nedaleko lesa. Malá, ale určitě moc užitečná. Je kam se ukrýt před nepohodou a ohřát zmrzlé ruce nebo nohy. Zdaleka není vše hotovo. Bohužel peníze nás limitují jako každého jiného.

Přijďte k nám se svým psem pobejt. Uvidíte, je tady moc krásně a vám se u nás určitě bude moc líbit.

Pronájem chaloupky

Chaloupku nabízíme k dlouhodobějším pronájmům, např. pro výcvikové tábory.

Je zde zařízená kuchyňka včetně elektrického sporáku a lednice.

Jedna velká místnost s krbovými kamny a na sezení lavice a stoly se židlemi (cca 40 míst).

Jeden sprchový kout a WC. V podkroví je místnost na spaní.

Uvnitř není povoleno kouřit a vodit psy. 

Včas si rezervujte termín.

Cena za den (noc) je Kč 1500,- + spotřebovaná energie (elektrika, voda). Předem se vybírá vratná kauce, která je podle počtu osob a doby pronájmu Kč 1.000,-- až Kč 4.000,-. V případě delších nájmů (tábory) je cena 2000,- Kč/den + energie.